Agencje, które gwarantują nam pracę tymczasową!

Kiedy tuż po studiach szukałam pracy, przyznam szczerze, że niezbyt mi się chciało przeglądać najróżniejsze oferty, jednak dopiero w momencie, kiedy naprawdę potrzebowałam pieniędzy, udało mi się nagle znaleźć doskonałe rozwiązanie.

Moja pierwsza praca dzięki agencji

agencja pracy tymczasowej BydgoszczW dniu w którym dowiedziałam się, że mój ukochany zespół odwiedzi nasz kraj, byłam naprawdę bardzo mocno podekscytowana i po raz pierwszy w życiu poczułam, że marzenia się spełniają. Niestety, rodzice nie mogli dać mi pieniędzy na bilet, więc nie miałam innego wyjścia, jak tylko zebrać się w sobie i znaleźć pracę. Niestety, ale szukanie pracy na pełen etat niestety długo zajmuje, a data koncertu zbliżała się wielkimi krokami. Na szczęście nie zostałam sama na lodzie, ponieważ w kwestii znalezienia pracy bardzo pomogła mi agencja pracy tymczasowej Bydgoszcz posiada tego typu agencje które z pewnością niejednej osobie pomogły w naprawdę trudnych sytuacjach. Po odbytych rozmowach zaproponowano mi pracę tymczasową w jednym z dużych przedsiębiorstw. Miało być to stanowisko biuro, a więc bardzo się ucieszyłam wiedząc, że będę pracować w zawodzie, który potem warto wpisać do CV, a doświadczenie, jakie tam zdobędę z pewnością przyda mi się w późniejszych latach. Praca była bardzo przyjemna, a zarówno współpracownicy, jak i szef naprawdę bardzo mili, życzliwi i bardzo pomocni! Dzięki tej pracy udało mi się powiększyć swoje oszczędności o naprawdę dobrą kwotę! Mogłam dzięki niej nie tylko zakupić standardowy bilet na koncert, ale i bilet VIP, który był dwa razy droższy!

Agencja spisała się na medal. Oddzwoniono do mnie na drugi dzień po moim zgłoszeniu. Wypłatę dostałam w umówionym terminie i cała współpraca przebiegała dosłownie, jak w zegarku. Co więcej! Dzięki agencji zyskałam propozycję stałej współpracy, a zatem tuż po studiach, na świeżo już mam swoją pierwszą pracę i to tak świetnie płatną!