Biustonosz otwarty – element bielizny erotycznej

Większości kobiet biustonosze kojarzą się przede wszystkim z praktycznym elementem bielizny, który umożliwia zakrycie biustu, przy jednoczesnym jego odpowiednim wyeksponowaniu z uwzględnieniem modelowania sylwetki. Na rynku w ostatnim czasie pojawiły się jednak biustonosze, które zostały stworzone do pełnienia zupełnie innej roli.

Funkcjonalność biustonosza otwartego

biustonosz otwarty z koronkąBiustonosz, o którym mowa to oczywiście biustonosz otwarty, nazywany biustonoszem peek-a-boo. Jest to biustonosz, który wpisuje się w trend bielizny erotycznej i swoje zastosowanie znajduje przede wszystkim w naszej sypialni, kiedy chcemy wprowadzić ciekawy element zaskoczenia we współżyciu seksualnym z naszym partnerem. Na rynku niezwykłą popularnością cieszy się biustonosz otwarty z koronką. Jest to biustonosz, który mimo swojej otwartej budowy wyposażony został w koronkę, która w umiarkowanym stopniu pozwala na zakrycie biustu. Biustonosz tego typu sprawdzi się więc w przypadku pań, które chcą spróbować czegoś nowego, ale nie mają śmiałości sięgnąć od razu po odważniejszą wersję biustonosza peek-a-boo. Biustonosze tego typu wykonywane są z dobrej jakości materiałów, które gwarantują pełen komfort ich noszenia, a jednocześnie pozwalają na uzyskanie odpowiedniego efektu estetycznego. Należy bowiem pamiętać, że biustonosze otwarte są rodzajem bielizny erotycznej, w związku z czym ich wygląd powinien być nastawiony na wzbudzanie odpowiednich reakcji u naszego partnera.

Biustonosze otwarte znajdziemy najczęściej w sklepach oferujących w sprzedaży ekskluzywną bieliznę. Asortyment tego typu biustonoszy jest naprawdę bogaty, dzięki czemu możliwe jest znalezienie modelu, który najlepiej będzie odpowiadał naszym potrzebom, a także pozwoli w jakimś stopniu na ujawnienie naszego prawdziwego charakteru w sypialni.