Do popsutego auta zawsze wzywam lawetę

Zdarzyło mi się już w życiu kilka razy, że mój samochód nagle się zatrzymał na drodze i nie dało się go już uruchomić. I to wbrew pozorom nie tylko w starych samochodach, bo jeszcze w miarę nowymi autami. Kiedy moje auto odmawia posłuszeństwa nie kombinuję tylko zamawiam pomoc drogową a konkretnie lawetę. Auto szybko i sprawnie trafia na warsztat.

Lawetę zamawiam przez specjalną aplikację

laweta w Szczecinie tanioZamówienie pomocy drogowej jest bardzo proste, ale nie wszystkie firmy oferują takie nowoczesne usługi jak pomoc drogowa, z której korzystam. Ja zamawiam lawetę przez specjalną aplikację, którą mam zainstalowaną zawsze na swoim smartfonie. Jest to możliwe wówczas, kiedy znajduję się w obrębie swojego miasta. Wówczas na moje wezwanie przyjeżdża laweta w Szczecinie tanio mnie to kosztuje, a zawsze jestem bardzo zadowolony z tych usług. Kiedy zamawiam lawetę przez aplikację nie muszę nawet podawać adresu. Dzięki funkcji lokalizacji aplikacja sama od razu przekazuje mój adres do firmy organizującej pomoc drogową. Dla mnie osobiście jest to bardzo wygodne. Korzystam z usług jednej pomocy drogowej od wielu lat i muszę też przyznać, że bardzo pozytywnie zaskakują mnie ich tanie ceny. Kilkukrotnie zamawiałem lawetę na dalsze dystanse i zawsze byłem miło zaskoczony kosztami, jakie musiałem z tego tytułu ponieść. Teraz jeżdżę zupełnie nowym samochodem, więc nie spodziewam się, żebym prędko musiał korzystać z pomocy drogowej, ale kiedy zdarzy się taka konieczność to aplikację zawsze mam wgraną w telefonie.

Kilkukrotnie zdarzyło mi się korzystać z usług pomocy drogowej. W moim mieście działa ona bardzo nowocześnie, a lawetę zamawiam przez aplikację. Kiedy samochód odmówi mi posłuszeństwa kolejnym razem to również zamówię lawetę, która odstawi moje auto do najbliższego warsztatu.