Efektowne płytki gresowe

Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad remontem łazienki. Wydawać by się mogło, że nie wymaga ona wielkich zmian, jednak ja widziałam, że gdzieniegdzie pojawiają się oznaki starości. Wiedziałam również, że nie prezentuje się ona w taki sposób, w jaki powinna. W końcu wiele lat minęło od momentu, w którym przeprowadzany był ostatni remont.

Płytki z kolekcji Ashwood cieszą się popularnością

płytki ashwoodZ tego też powodu postanowiłam, że czas odnowić naszą łazienkę. Chciałam, aby reprezentowała ona sobą zupełnie inny styl, niż do tej pory. Liczyłam na to, że postawię na nowoczesne i minimalistyczne rozwiązania nie tylko w kwestii armatury, ale również wykończenia wnętrza. Postanowiłam, że pora postawić na efektowne płytki Ashwood, których wytwórcą jest znana i lubiana na rynku firma, która od wielu lat zajmuje się produkowaniem elementów wykończenia wnętrz. Płytki te są podłużnymi, ale wąskimi płytkami, które doskonale prezentują się na ścianach łazienki. Dostępne są w dwóch odcieniach – jasnym, jak i ciemnym. Wiedziałam jednak, że lepiej jest postawić na jasny kolor, a do nich dobrać fugę w ciemniejszym odcieniu. Jeśli chodzi o samą płytkę to jest ona odporna na mróz, a także na wilgoć i wysoką temperaturę. Nie straszne jej również uderzenia, czy rysy. Doskonale więc sprawdza się w pomieszczeniach podobnych do łazienki, czy kuchni. Cena takiej płytki nie była wysoka. Nic więc dziwnego, ze szybko zdecydowałam się na jej zakup i montaż.

Obecnie jestem bardzo zadowolona z tego, w jaki sposób prezentuje się moja łazienka. Płytki doskonale spełniają swoje zadanie, a ja jestem pewna, ze jeszcze nie raz będę miała okazję zamontować płytki tej firmy w swoim domu. Ich ogromna ilość zalet, a także efektowny wygląd sprawiają, że każdemu mogę je polecić i mieć pewność, iż spełnią swoje zadanie.