Informatyk i baterie kondensatorów

Nazywam się Kazimierz i jestem informatykiem i pracuję dla jednej z największych firm telemarketingowych na rynku. Firma ma przygotowaną serwerownię, ale nie mają jeszcze sprzętu, więc miałem sprawdzić co jest potrzebne i dać znać prezesowi.

Baterie kondensatorów na stanie

baterie kondensatorówW pomieszczeniu stały puste szafy sterownicze, więc coś na początek jednak jest. Nie były tam żadne stacje transformatorowe i musiałem je zamówić. Wiedziałem, że potrzebne są rozdzielnice średniego napięcia, ale podobno lepsze są rozdzielnice niskiego napięcia i muszę to sprawdzić. Wstępnie wiem co jest potrzebne, poza tym mają na stanie baterie kondensatorów, więc tego nie trzeba zamawiać. Poszedłem do szefa z listą rzeczy. Powiedział, że mają na magazynie stacje transformatorowe, więc tego nie musimy zamawiać. Oddział tej firmy miał ruszyć w przyszłym miesiącu, więc będę w stanie wszystko przygotować na czas. Ma ze mną pracować jeszcze kilku innych informatyków i grafik, ale ja będę zarządzał całym zespołem. Dzisiaj prezes przyszedł do mnie z listą potencjalnych pracowników, którzy zostali zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną i ostateczną decyzję miałem podjąć ja. Pasowało mi to, ponieważ mogłem stworzyć sam zespół. Ludzie, których wybrali na rozmowę byli dobrze wykształceni i nadawali się do tej pracy. Moja dziewczyna pracuje w dziale dostaw w firmie produkcyjnej i też jest zadowolona ze swojej pracy. Mieszkamy razem od kilku lat i świetnie się dogadujemy.

Ostatnio mi opowiadała, że przywieźli do nich nowe szafy sterownicze, ponieważ rozbudowali centralę i była taka konieczność. Moja dziewczyna tam pracuje długo już i w sumie wie o wszystkim co się dzieje w tej pracy. Jej brat jest uczniem gimnazjum i planuje iść do szkoły informatycznej, ponieważ chce pracować przy komputerach.