Leczenie zębów pod mikroskopem

Któregoś dnia właśnie miałam szykować się do pracy, gdy nagle nie rozbolał mnie ząb. Bolał mnie już od kilku dni, jednak zawsze przechodziło samo, lub po wzięciu tabletki. Tym razem nic nie pomagało, a ja dostawałam szału z bólu. Musiałam wziąć wolne w pracy i  niezwłocznie udać się do mojego stomatologa. Zastanawiałam się, czy znajdzie dla mnie czas.

Mikroskop innowacją w stomatologii

leczenie kanałowe pod mikroskopem w KrakowieOkazało się, że akurat nikogo nie było w gabinecie, jakiś pacjent odwołał wizytę, więc mi się udało. Bałam się tylko, że ząb trzeba będzie wyrwać, wolałabym tego uniknąć, ponieważ przydaje mi się on do gryzienia. Doktor dokładnie obejrzał mój ząb, po czym stwierdził, że  leczenie kanałowe pod mikroskopem w Krakowie będzie możliwe, nie trzeba dokonywać ekstrakcji. Bardzo mi ulżyło i od razu zapytałam, na czym polega takie leczenie mikroskopem. Okazało się, że stomatologia bardzo się rozwija i wprowadzono ostatnio mikroskop do metod leczenia. Pomaga on dentyście dokładnie obejrzeć ząb i sprawdzić stan kanałów, by oszacować ich żywotność. Mikroskop pomaga również usunąć stare wypełnienie i pracować na malutkich obszarach z wysoką dokładnością. Byłam zadowolona, ponieważ nie musiałam pozbywać się zęba. Doktor moment i mnie znieczulił i mój okropny ból odszedł w zapomnienie. Później zajął się wierceniem i musiałam odczekać swoje, żeby mógł dokładnie wszystko zrobić. Zawsze wybieram tego stomatologa, ponieważ jestem przekonana o jego staranności i dokładności. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł i jestem zadowolona z jego usług za każdym razem.

Żałowałam, że tak długo zwlekałam z wybraniem się do gabinetu stomatologa. Ominąłby mnie nieprzyjemny ból i oszczędziłabym wątrobę. Nie musiałabym jej bowiem faszerować tabletkami przeciwbólowymi. Wszystko przebiegło pomyślnie, mam już ząb wyleczony kanałowo, dokładnie sprawdzony i już mogę używać go do gryzienia i żucia bez żadnych obaw.