Masaż w prezencie dla każdego

Zakup prezentu niejednemu z nas spędza czasem sen z powiek. Obecnie mamy tak wiele materialnych przedmiotów, że trudno wręcz kupić coś, czego inni by nie mieli. Chcemy też dopasować upominek do preferencji drugiej osoby i jakoś go nim ucieszyć. Zaczynamy więc kupować prezenty niematerialne.

Upominek w formie masażu relaksacyjnego

relaksacyjny masaż w BiałymstokuObecnie można poratować się prezentem w formie usługi. Jeśli naprawdę nie mamy dobrego pomysłu, lepiej zakupić bon na zakupy czy voucher do kosmetyczki. Mnie zdarzyło się ostatnio kupować upominek urodzinowy dla przyjaciółki, która na co dzień mieszka w Białymstoku. Ze względu na odległość widujemy się osobiście 2-3 razy do roku. Zawsze jednak pamiętamy o swoich świętach. Uznałam, że sprytnym pomysłem będzie bon na relaksacyjny masaż w Białymstoku. Wyszukałam salon masażu o wysokich notach na forach internetowych oraz profesjonalnej stronie internetowej. Online mogłam kupić voucher na wybrany zabieg. Wybrałam masaż balijski całego ciała, znając upodobania przyjaciółki, która uwielbiała podróże w egzotyczne kraje. Jest to  też rodzaj masażu relaksacyjnego. Recepcjonistka salonu wysłała bon bezpośrednio na wskazany przeze mnie adres w Białymstoku wraz z życzeniami ode mnie. Zaskoczenie Magdy było przeogromne, ale jak najbardziej pozytywne. Skorzystała z zabiegu już w kolejnym tygodniu i oceniła go bardzo wysoko. Była zadowolona z obsługi przed masażem, jak i z jego przebiegu. Szczególnie podziwiała skupienie fizjoterapeutki na punktach jej ciała, które szczególnie jej dokuczały ze względu na siedzącą pracę.

Jej pozytywna opinia zachęciła mnie, aby takie upominki wykorzystywać częściej również dla moich najbliższych. Okazało się to świetną formą nawet na odległość. Masaż jest też zwykle formą odpoczynku lubianą przez większość osób. Poza tym istnieje zawsze możliwość zakupu bonu na określoną kwotę, aby obdarowany mógł samodzielnie wybrać odpowiadający mu zabieg. To pomysłowy i „bezpieczny” prezent.