Mocna kawa Crema e Aroma

Kiedy poszukujemy kawy, która stanie się naszą ulubioną, jeśli chodzi o użytek domowy, najczęściej szukamy produktu, który cechuje się dużą zawartością kofeiny. Oczywiście, dobrze byłoby, żeby jednocześnie była to kawa cechująca się dobrą jakością. Aby tak się stało, powinniśmy przede wszystkim bazować na produktach produkowanych przez uznane firmy.

Lavazza z ziarnami robusta

lavazza crema e aromaJedną z firm, która na pewno powinna zainteresować nas swoimi produktami, jeśli szukamy kawy cechującej się dobrą jakością, jest włoska firma Lavazza. Wśród proponowanych przez nią kaw znajdziemy kawę Lavazza Crema e Aroma, która charakteryzuje się dość dużą zawartością kofeiny, co dla wielu osób będzie ważnym kryterium podczas wyboru kawy. Zawartość kofeiny w dużym stopniu w przypadku tej kawy jest zasługą wspaniale zrównoważonej mieszanki ziaren arabiki i robusty, która zrealizowana jest w stosunku 4:6. Oznacza to, że 40% ziaren w mieszance jest ziarnami arabiki, sześćdziesiąt zaś robusty. Dzięki temu zestawieniu kawa cechuje się też intensywnym smakiem i bardzo silnym aromatem, który jest w stanie pobudzić nasze zmysły. Co ciekawe, kawa ta, ze względu na sposób palenia jej ziaren, podczas zaparzania wytwarza na powierzchni napoju gęstą, kremową piankę. To właśnie od tej właściwości ziaren firma Lavazza znalazła doskonale pasującą nazwę do tej, z wielu względów idealnej mieszanki kawy, która zadowoli wielu koneserów kawowego naparu.

Mieszankę Crema e Aroma przede wszystkim możemy zakupić w sklepach specjalizujących się w sprzedaży kawy. Jeśli poszukujemy kawy cechującej się dobrą ceną, powinniśmy zwrócić przede wszystkim uwagę na sklepy internetowe, które oferują nam naprawdę korzystne ceny, a przede wszystkim bogaty asortyment różnorodnych produktów.