Najlepsze autka i motorki dla dzieci

 

Każdy mały chłopiec marzy o tym aby mieć auto lub motorek na akumulator. Takie motorki na akumulator dla dzieci można kupić w sklepach z zabawkami lub w sprzedaży internetowej. Można je nabyć za niewielkie pieniądze i sprawić dziecku niezłą frajdę. W ofercie wielu sklepów jest ogrom aut i motorów na akumulator. Zarówno różnych marek jak przeróżnych kolorów.

Cechy motorów na akumulator

motorki na akumulator dla dzieciSamochodów i motorków na akumulator jest naprawdę bardzo dużo. Praktycznie wszystkie przeznaczone są dla dzieci od 1-3 roku życia. Posiadają one akumulator o mocy 6V, silnik 25W oraz dwa biegi do jazdy do przodu oraz do tyłu. Wszystkie mają kółka boczne pomocnicze. Dodatkowo koła są pokryte powłoką z gumy, dzięki której zwiększony jest komfort podczas jazdy. Motorki na akumulator dla dzieci posiadają światła oraz klakson. Dzięki czemu małe dzieci czują się jakby jeździły na prawdziwym motorze. Motorek ma maksymalną wagę obciążenia aż 25 kg. Ponadto prowadzi się je bardzo lekko. Ważą około 5 kg, a wysokości  mają około 70 cm. Siodełka w takich motorkach są bardzo wygodne dzięki czemu dziecko może komfortowo z nich korzystać. Wszystkie posiadają pedał gazu oraz hamulec ręczny. Niektóre także mają wbudowane melodyjki oraz atrapy liczników i zegarów. Sprzedaży internetowej za motorek na akumulator trzeba przeznaczyć od 100 do 250 zł.

Jeśli chcemy sprawić radość naszemu dziecku morzem mu kupić na urodziny motorek lub autko na akumulator. Przejażdżka na takim motorku będzie dla każdego dziecka nie zapo niezapomnianą zabawą. Należy pamiętać, że korzystanie z takiego urządzenia powinno odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej oraz w odpowiednim zabezpieczeniu czyli w kasku. Mimo dość stabilny konstrukcji motorek może się przewrócić dlatego trzeba być ostrożnym.