Organizacja eventów firmowych – Warszawa

Samopoczucie w firmie to bardzo ważna sprawa, należy o nie dbać, ponieważ wpływa ono między innymi na wydajność pracowników oraz ich stan psychiczny. Zadowoleni pracownicy mniej chętnie będą rozglądać się za inną pracą. W poprawie samopoczucia może pomóc organizacja eventów firmowych.

Profesjonalnie zorganizowany event firmowy

organizacja eventów firmowych warszawaProwadzę firmę od kilku lat i zatrudniam ok. 30 osób. W ostatnim czasie postanowiłem postawić bardziej na marketing co przyczyniło się do nagłego wzrostu zainteresowania przez klientów. Niestety nie do końca przygotowałem się na taką sytuację, szczerze to nie wierzyłem że możemy mieć naraz aż tylu klientów. Zanim udało się zatrudnić nowych pracowników, musieliśmy poradzić sobie w aktualnym składzie. Wszyscy bardzo się starali, musieliśmy zostawać po godzinach, jednak udało się wszystkich odpowiednio obsłużyć. Postanowiłem wynagrodzić moich pracowników za ich ciężką pracę należytą premią, ale nie tylko. Pomyślałem że aby poprawić ich samopoczucie muszą choć na chwilę zapomnieć o pracy i że przyda nam się odrobina relaksu i szaleństwa. Pomóc w tym miała organizacja eventów firmowych warszawa. Miał to być dzień który na długo zapadnie im w pamięć dlatego skorzystałem z najwyższego pakietu. Moje oczekiwania były bardzo wysokie, jednak to co zobaczyłem przerosło moje najśmielsze wyobrażenia i nie tylko moje. Wszyscy się świetnie bawili i każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie, gdyż atrakcji było tak i były bardzo różnorodne że baliśmy się że nie starczy nam dnia żeby wszystkiego spórbować. Jednak firma tak zaplanowała nam czas że starczyło go na wszystko. Oprócz atrakcji zastaliśmy catering, z kilkoma daniami oraz szwedzkim stołem. Jedzenie było przepyszne i co najważniejsze ciepłe dzięki przenośnym kuchenkom i podgrzewaczom w które zaopatrzona była firma.

Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni, a pracownicy jeszcze przez długi czas o niej rozmawiali i miło ją wspominali. Dzięki firmie organizującej eventy nastrój w firmie znacznie się poprawił. Od teraz planuję regularnie organizować takie spotkania i zapewne jeszcze wiele razy skorzystam z usług tej firmy.