Producent stojaków rowerowych – korzystna współpraca

Postanowiliśmy nawiązać współpracę z producentem stojaków do rowerów. Nasza firma zajmuje się produkcją rowerów, więc uznaliśmy, że może się przydać znajomość dobrego producenta odpowiednich stojaków pod nie.

Producent stojaków i pozytywne zaskoczenie

producent stojaków rowerowychDzięki temu możemy klientowi więcej zaproponować. Po prostu wzajemnie się polecamy z tym producentem stojaków. My staramy się być zawsze fair i dawać naszemu współpracownikowi jeszcze więcej korzyści niż oczekuje. Taka taktyka się zawsze sprawdza. Dzięki temu producent metalowych stojaków rowerowych jest pozytywnie zaskoczony. Mamy u siebie, w naszych firmowych sklepach, jego ulotki. Pilnujemy też, aby pracownicy polecali jego produkty. Sprzedaż idzie naprawdę nieźle, a my mamy z niej pewien procent. Tak samo działa to w drugą stronę. Muszę przyznać, że producent stojaków rowerowych także przykłada się do współpracy. To był dobry pomysł. Tamta firma ma także łączniki budowlane, które ciężko by nam było reklamować, ale myślę, że już na samych stojakach zyskują. Ostatnio pewien klient mówił nam, że zasuwa garażowa, którą sobie ostatnio zakupił, pochodziła właśnie od tego producenta, z którym współpracujemy. Mają więc dość różnorodne produkty metalowe. Wiemy, że są solidne i zabezpieczone przed negatywnym wpływem środowiska, tak samo zresztą jak nasze rowery. Staramy się zawsze w sposób przemyślany dobrać firmę do współpracy, więc nie ma możliwości wpadki. Jak na razie współpraca z producentem stojaków naprawdę okazuje się korzystna. Docieramy do szerszego grona klientów, gdyż mamy bardzo zbliżoną grupę odbiorczą.

Przynajmniej jeden nasz segment się pokrywa, dlatego wpadliśmy właśnie na taką propozycję. Trzeba szukać niestandardowych rozwiązań, bo inaczej człowiek się nie przebije. W dzisiejszym świecie jest naprawdę duża konkurencja.