Produkcja wysokiej jakości transformatorów

Mam przyjemność od lat pracować w przedsiębiorstwie zajmującym się realizacją zamówień na wysokiej jakości transformatory. Przyznam, że nie jest to proste zadanie, ponieważ dziedzina elektryki i elektroniki tak szybko się zmienia, że nasze linie produkcyjne muszą być wciąż modernizowane i unowocześniane. Dlatego prócz rozwiniętych linii produkcyjnych mamy bardzo nowoczesne laboratorium.

Transformatory od najlepszego producenta

transformatory producentW dniu dzisiejszym zatrudniamy aż 15 inżynierów, którzy mają bardzo duże doświadczenie w pracy z urządzeniami elektronicznymi wymagającymi zastosowań transformatorów. Doskonale rozumieją, w jaki sposób działają zamienniki parametrów prądu elektrycznego i starają się wykorzystać tę wiedzę podczas wdrażania nowych technologii. W ostatnim czasie jeden z naszych chemików odkrył, że dodanie do miedzi taniego w produkcji związku złota poprawia jej parametry o niemal dziesięć procent. Jeszcze nie możemy wykorzystać tej technologii, jednak jest na etapie badań i testów. Chcemy przystosować ten materiał do tego, aby stosować go nie tylko w zmiennikach prądu, ale także w cewkach. Transformatory producent taki jak my ciągle rozwija, ponieważ takie są oczekiwania naszych klientów. Na szczęście doskonale wyposażone laboratorium oraz doświadczenie i wiedza naszej kardy pozwala tworzyć coraz nowsze i lepsze rozwiązania.

Transformatory naszej produkcji wysyłamy nie tylko do firm znajdujących się na terenie Polski. Wysoką jakość naszych produktów docenili Włosi, Szwedzi, a w ostatnim czasie nawet Amerykanie. Próbki w ostatnim czasie wysyłaliśmy także do zakładu mającego swoją główną siedzibę w Japonii. Myślę, że może udać nam się podpisać kolejny kontrakt. Dzięki temu będziemy mogli podnieść pensje naszym pracownikom.