Różne formy wywoływania fotografii

To miały być moje pierwsze samodzielne wakacje z chłopakiem. Dotychczas lato spędzaliśmy głównie w gronie zaprzyjaźnionych ze sobą rodziców, jednak tego roku wreszcie mogliśmy wyjechać ze sobą tylko we dwoje. 

Doskonała odbitka fotograficzna

Odbitki fotoWyjazd był całkiem spontaniczny, ponieważ znaleźliśmy nad naszym pięknym polskim morzem wspaniałe letnie domki. Rodzice tego roku wybierali się w góry, a my postanowiliśmy spędzić ze sobą czas na drugim końcu Polski. Zabrałam oczywiście ze sobą aparat fotograficzny i robiłam zdjęcia wszystkiemu, co się tylko dało. Chciałam po powrocie do domu pokazać mamie zdjęcia i opowiedzieć o każdym z nich. Mój chłopak wpadł na rewelacyjny pomysł, aby wysłać rodzicom oryginalną pocztówkę. Któregoś razu, kiedy poszedł wywołać kolejną porcję zdjęć zrobionych przeze mnie, zauważył, że studio wykonujące odbitki foto ma w swojej ofercie również możliwość stworzenia pięknych pocztówek właśnie z naszych własnych zdjęć. Jedno z fotografii, jakie zrobiłam podobało mi się szczególnie. Był to napis na piasku z imieniem moim i mojego chłopaka otoczony znalezionymi muszelkami i bursztynkami. W świetle zachodzącego nad morzem słońca zdjęcie wyszło naprawdę fenomenalnie, więc postanowiliśmy, że właśnie ono zostanie wywołane w formie pocztówki. W studio oprócz pocztówek można było także zamówić zdjęcia za specjalnym szkłem, bądź wydrukowane na różnych przedmiotach, jak kubki, poduszki, czy nawet koszulki! Z racji tego, że za własną pocztówkę płaciło się dosłownie grosze, postanowiliśmy zamówić ich kilka i wysłać także do przyjaciół. To, co najbardziej mnie zdziwiło, to czas oczekiwania. Sądziłam, że na nasze pocztówki będziemy musieli chwilę zaczekać, a tymczasem wszystko było gotowe niemalże od ręki!

Jestem niesamowicie zadowolona z jakości zdjęć wywołanych w formie pocztówek. Wyglądały na nich lepiej, niż na matrycy aparatu! Wspaniały kontrast, nasycenie kolorów i ostrość sprawiły, że pocztówki wyglądały, jak profesjonalne i kupowane w sklepach z pamiątkami. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na tak rewelacyjne studio w którym można było skorzystać z oferty odbitek foto w formie pocztówek.