Specjalista wyprał dobrze dywan

Moja mama poplamiła swój dywan. Przeprowadziła się jakiś czas do naszego mieszkania a nam oddała dom. Był dla niej za duży i nie potrzebowała aż tyle miejsca tylko dla siebie. Ja miałam z mężem dwójkę dzieci i niestety nasze mieszkanko było za małe dla naszej całej rodziny. Kiedy mama zaproponowała nam zamianę od razu się zgodziliśmy.

Udało się wyprać dywan z farby

Pranie dywanów OpoleDzieci cieszyły się, że będą mieszkać osobno w pokojach i będą mogli korzystać z ogrodu. Wszystkie meble zostawiliśmy babci. Podobało jej się nasze mieszkanko. Jak byłam w pracy mama do mnie zadzwoniła, że malowała farbami i niechcący poplamiła dywan. Dywan w salonie jest jasny i niestety zielona farba zrobiła bardzo dużą plamę. Mama próbowała to wyczyścić ale niestety nic nie działa. Moja znajoma prowadzi firmę sprzątającą więc postanowiłam poprosić ją o pomoc. Wysłała do mojej mamy pracownika, który zabrał dywan i w ciągu dwóch dni miał go przywieźć z powrotem. Mama trochę się zestresowała ale uspokajałam ją, że to nic takiego i na pewno firma sprzątająca go wyczyści. Pranie dywanów Opole jest wykonywane przez wiele firm. Sporo klientów korzysta z takich usług. Dzięki temu, że moja przyjaciółka ma taką działalność my zawsze korzystaliśmy z jej usług. Praliśmy dywany a także tapicerkę w mieszkaniu. Trzeba przyznać, że powinno się wykonywać takie rzeczy raz na jakiś czas bo od razu widać różnice.

Poza tym dywany i tapicerka ładnie pachną i nie są zakurzone. Michał wziął od mamy numer telefonu i miał jej dać znać jak będzie w okolicy żeby była na pewno w domu. Dywan został wyczyszczony. Nie widać było żadnej plamy. Prezentował się idealnie prawie jak nowy. Mama nie musiała nic nawet za to płacić. Była szczęśliwa, że się udało i nie będzie już malować przy dywanie.