Toruńskie szkoły jazdy: która najlepsza?

Oboje z mężem mamy dobre prace, z których jesteśmy zadowoleni. A przynajmniej byliśmy, do czasu. Nasza córka wymyśliła, że chciałaby studiować, wcale nie w mieście rodzinnym, a kilkaset kilometrów dalej i koszty na to miały wzrosnąć drastycznie. Jednak mój mąż się wcale tym nie przejął. On miał już plan B.

Ile kosztują kursy na różne kategorie samochodowe?

kurs na prawo jazdy toruńPowiedział, że chce wrócić do pomysłu ze zrobieniem prawa jazdy na ciężarówkę i chciałaby pojeździć trochę po Europie. W jego obecnej pracy szykują się cięcia, a gdyby kurs zrobił niedługo zdążyłby nabrać wprawy w jeżdżeniu i zarobiłby szybko duże pieniądze. Gdyby to chodziło tylko o aspekt finansowy, wybiłabym mu to z głowy, ale wiem, że on zawsze chciał to prawo jazdy zrobić, po prostu sprawdzić się w tym zawodzie. Gdy był studentem nie miał pieniędzy, potem na świecie pojawiła się nasza córka, więc nie chciałam, by jeździł i jakoś tak zapuściliśmy korzenie w tym Toruniu. Jak widać, Krzysiek nie zapomniał o tym kursie. Teraz nadarzył się świetny moment. Były pieniądze na naukę, był czas na kurs i na dodatek pojawiła się motywacja. Przecież nie musiał jeździć, gdyby mu się to nie spodobało. Mógł zrobić prawo jazdy, a potem wrócić do pracy w swoim zawodzie. Tak się przynajmniej pocieszałam. Chciałam jednak jego szczęścia, więc sama wyszukałam kurs na prawo jazdy toruń i zapisałam go do jednej ze szkół, by już dłużej się nie zastanawiał. Nie było co odwlekać, bo Krzysiek naprawdę tego chciał. Może ciężarówka to jego przeznaczenie zawodowe?

Pół roku później życie zweryfikowało wszystkie nasze plany. Mąż pojechał w pierwszą trasę, potem w drugą. Po Polsce jeździło mu się świetnie, ale zagranicą się nie widział. Ucieszyło mnie to, bo oznaczało to krótsze jazdy i więcej czasu w domu, z rodziną, ze mną i dziećmi. Znaleźliśmy kompromis, a córka zaczęła wymarzone studia.