Urządzenia do mezoterapii bezigłowej

Kiedyś te zabiegi były dostępne tylko w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Sprzęt do jego wykonania był duży i dość skomplikowany w użyciu. Kosmetyczki szkoliły się z jego obsługi. Teraz jednak z jego dobrodziejstw możemy korzystać w domowym zaciszu. Warto sprawdzić ofertę specjalistycznych sklepów kosmetycznych, w których można kupić potrzebny do tego sprzęt.

Mezoterapia bezigłowa tylko profesjonalnym urządzeniem

urządzenie do mezoterapii bezigłowejZabieg polega na wprowadzeniu pod skórę substancji aktywnych za pomocą sprzętu wytwarzającego prąd galwaniczny. Dzięki impulsom i fototerapii światłem LED błony komórkowe stają się lepiej przepuszczalne i w efekcie składniki aktywne docierają w głąb skóry. Proces ten jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny. Efekty widać bardzo szybko. Urządzenie do mezoterapii bezigłowej wytwarzają wiele kolorów świateł. Każdy z nich ma swoje właściwości. Dzięki nim możemy uzyskać jeszcze lepszy efekt. Wskazania do zabiegu tym urządzeniem są przeróżne. Należą do nich ciemne worki pod oczami, zmarszczki mimiczne, cera palacza czy nawet rozstępy i cellulit. Urządzenie do mezoterapii bezigłowej oferuje kilka trybów pielęgnacji. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie działania zabiegu do indywidualnych potrzeb skóry. Zabieg bezpieczny jest dla osób w każdym wieku, rozwiąże zarówno problem trądziku jak i występujących zmarszczek. można nim wykonać także jonoforezę, terapię światłem fotonowym czy masaż wibracyjny. 

Dzięki zabiegowi nasza skóra jest ujędrniona i wygląda na młodszą. Poprawimy krążenie w miejscach poddanych zabiegowi. Poprawia się również nasze samopoczucie. Wyglądamy lepiej i czujemy się lepiej. Przecież każda z nas chce wyglądać na młodą i zadbaną. Sprzęt ten pomoże nam uzyskać pożądany efekt. Warto zastanowić się nad jego kupnem. Również na prezent.