Usługi myjni bezdotykowych

Korzystając z usług myjni bezdotykowej, jedyne co musimy zrobić, to wjechać samochodem do odpowiedniego pomieszczenia, czyli tam, gdzie znajdują się szczotki oraz odpowiedni natrysk. Następnie trzeba wybrać program i za niego zapłacić. No, chyba że pracownik takiej myjni zrobi to za nas (oczywiście wybierze program).

Korzystanie z myjni bezdotykowych jest łatwe

myjnie bezdotykoweSamochody dość mocno się brudzą. Szczególnie w miastach, gdzie zapylenie powietrza jest tak duże, że często prawie widać i czuć smog przelewający się przez nasze auto podczas jazdy. Wygląda to tak, jakbyśmy wjechali w dość gęstą mgłę. Niestety – to nie jest mgła, tylko zanieczyszczone powietrze. Wszechobecny kurz, błoto, do tego dochodzą opady deszczu, który także nie jest zbyt czysty i przykleja do samochodu wszelkiego typu zanieczyszczenia. Nie ma rady, auto trzeba umyć. Jeśli mieszkamy w domu wolno stojącym, zapewne mamy jakieś podwórko – wtedy można spokojnie samochód nie tylko umyć, ale i np. poodkurzać. Jeśli natomiast jesteśmy mieszkańcami bloku w mieście, niestety nie możemy myć auta pod blokiem, ponieważ grozi to dość dużym mandatem. Postanawiamy więc skorzystać z myjni. Najlepsze (bo bezkolizyjne) są myjnie bezdotykowe. Korzystając z nich musimy jedynie wjechać autem do pomieszczenia. Często jest tak, że sam program mycia wybiera pracownik, ale nie jest to wcale takie trudne, więc możemy zrobić to sami, jednocześnie opłacając zamówioną usługę w specjalnej maszynie. Resztę zrobi za nas robot myjący. 

Często zdarza się tak, że z takich myjni korzystają także i tacy kierowcy, którzy mogliby śmiało umyć sobie samochód pod domem. Tylko po co mają się wysilać, skoro technologia daje im takie możliwości, że nic nie będą robić, a auto będzie dokładnie wymyte, a nawet nawoskowane.