Zatrudniłam ogrodnika z pasją

Jestem bardzo zabieganą osobą. Sporo pracuję a także często wyjeżdżam poza miasto. Mieszkam w domu i posiadam spory ogród. Ogród został zaprojektowany przez fachowca. Mam różne rośliny, nawet nie znam wszystkich ich nazw. Zależało mi żeby mój ogród był piękny i taki właśnie został dla mnie stworzony.

Poszukuję ogrodnika

pielęgnacja ogrodów mazowieckieStwierdziłam, że skoro ja nie mam aż tyle czasu ile trzeba żeby ogród był zawsze zadbany to muszę zatrudnić osobę, która zajmie się moim ogrodem. Poszukuje ogrodnika na portalach z pracą w naszym mieście. Ogłoszenie zamieściłam wczoraj i już dzisiaj miałam kilka telefonów. Umówiłam się na jutro na trzy spotkania z osobami, które wydały mi się najbardziej kompetentne. Pielęgnacja ogrodów mazowieckie jest dosyć kosztowna ale warto ponieść pewne koszty żeby miło spędzać wolny czas w pięknym ogrodzie. Najlepsze wrażenie na mnie zrobił pan Stanisław, który jest starszym człowiekiem.Okazało się, ze ogród to jego pasja i uwielbia wykonywać pielęgnacyjne prace przy roślinach. Pan Stanisław mieszka niedaleko mnie i nawet nie miałam o tym zielonego pojęcia. Zawsze podziwiałam jego ogród jak przechodziłam do sklepu. Wszystko było przycięte. Kwiaty zawsze podlane, trawa na czas skoszona. Widać, że pielęgnacja ogrodu to dla pana Stanisława sama przyjemność. Postanowiłam go zatrudnić. On jest idealnym kandydatem na to stanowisko. Zna się na roślinach i praca ta będzie sprawiała mu dużo przyjemności poza tym jest moim sąsiadem więc mam do niego pełne zaufanie.

Pan Stanisław doradził mi jakie zmiany mogłabym wprowadzić w moim ogrodzie. Postanowiłam dać mu wolną rękę. Teraz będę wyjeżdżać na dwutygodniowe wakacje i w tym czasie na pewno w ogrodzie będą zachodziły zmiany. Po powrocie z urlopu pewnie nie poznam swojego ogrodu. Jestem bardzo zadowolona z pracy pana Stanisława.